Logo PG
 Volná místa

Servisní technik / QS

Požadujeme

- střední odborné nebo úplné střední odborné vzdělání v oboru elektrotechniky podmínkou
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (ochota cestovat na služební cesty k zákazníkům)
- znalost a orientaci v technické dokumentaci
- uživatelskou znalost práce s PC
- základní znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (komunikace s německým vedením a se zákazníky)
- vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
- manuální zručnost
- zájem o problematiku a ochotu k dalšímu vzdělávání
- samostatný přístup i schopnost týmové spolupráce
- slušné vystupování a jednání s lidmi
- praxe v oboru výhodou
- §6 činnost na elektrických zařízeních nad 1000V vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme

- práci v perspektivní a rozvíjející se firmě s hlavním sídlem v Německu
- dlouhodobou spolupráci a zvyšování odborné kvalifikace
- jednosměnný provoz
- plný pracovní úvazek
- firemní benefity (stravenky, lekce cizího jazyka)
- mzdové rozpětí od 20 000 Kč do 25 000 Kč / měsíc.

Náplň práce

- zajištění jakosti bezpečnostních a funkčních testerů, jejich příslušenství, kabelových svazků a VN relé
- uvádění do provozu a kalibrace nových testerů a následné vytváření kalibračních certifikátů.
- zajištění servisu - opravy a pravidelné roční kalibrace jednotlivých testerů a kompletních testovacích systémů v místě výkonu práce a u zákazníků
- místo výkonu práce PG výrobní společnost, s.r.o., Růžová 5363, 430 04 Chomutov.
- první měsíc zaučení ve výrobě, poté přechod do servisního / QS oddělení.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na e-mail pgspol@pgspol.cz.

Mechanik ve výrobě elektro

Jedná se o montážní práci na elektrických měřících přístrojích a systémech.

Požadujeme

- SŠ vzdělání v oboru elektro
- pečlivost, důslednost
- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

- práci v perspektivní a rozvíjející se firmě
- zvyšování odborné kvalifikace
- firemní benefity
- možnost nástupu ihned

Kontakt

PG výrobní společnost s.r.o., Růžová 5363, 43004 Chomutov
e-mail: pgspol@pgspol.cz
telefon: 474 624 364